پنجمین دوره‌ی جایزه‌ی مهتاب میرزائی

 

مراسم اهدای جایزة مهتاب میرزائی از ساعت 18 تا 20 روز جمعه 17 تیرماه 1390 در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار خواهد شد. در این مراسم، جایزه‌هایی به شرح زیر اهدا می‌شود:

  1. جایزه به جوان‌ترین همکار نگاه‌نوکه اثری از ایشان در سال 1389 در نگاه‌نومنتشر شده است.
  2. جایزه به مترجمی از میان مترجمان همکار نگاه‌نو که در سال 1389 اثری از ایشان در نگاه‌نو منتشر شده و آن اثر، با رأی خوانندگان نگاه‌نو، بهترین اثر شناخته شده است. در سال‌های گذشته، به ترتیب، رضا رضایی، عزت‌الله فولادوند، خشایار دیهیمی، و روشن وزیری برندة این جایزه شده بودند.
  3. جایزه به نویسنده‌ای از میان نویسندگان نگاه‌نو که در سال 1389 اثری از ایشان در نگاه‌نو منتشر شده و آن اثر، با رأی خوانندگان نگاه‌نو، بهترین اثر تألیفی شناخته شده است. در سال‌های گذشته، به ترتیب، محمدرضا نیکفر، فخرالدین عظیمی، و محمدعلی موحد برنده‌ی این جایزه شده بودند.

ý

مهتاب میرزائی همکار جوان نگاه‌نو، در ششم تیر ماه 1385 از جهان‌ خاکی ما پر کشید. فصلنامة نگاه‌نو، به یاد این همکار، در هر سال، جایزه‌ای با عنوان «جایزة مهتاب میرزائی» را اهدا می‌کند.

 

نشانی: نیاوران، خیابان پورابتهاج (خیابان دارآباد)، نرسیده به سه راه آجودانیه

           مرکز دائرة‌المعارف‌ بزرگ اسلامی، مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن.

/ 2 نظر / 11 بازدید
ali

:: شما هم می توانید با کارت عابر بانکتون پول دربیارید :: لطفا پیش داوری نکنید ! این سیستم شعار نیست یک راهکار 100% عملی است این سیستم نه مثل شرکت های هرمیِ و نه مثل سایت های پرداخت به ازای کلیک است، این سیستم منحصر به فردی است که در یک کلام می توان چنین معرفی کرد : ثبت نام می کنید. فقط یکبار ۵۰۰۰ تومان به حساب یک هموطن دیگر (و نه یک شرکت یا سایت) کارت به کارت می کنید. هر تعداد از دوستاتون را که می خواهید وارد سیستم شوند را ثبت نام می کنید. بعد از مدت بسیار کوتاهی میلیونها تومان (از همان ۵۰۰۰ تومانی ها) به حساب بانکیتون کارت به کارت می شه

با يک تير دو نشان بزنيد آمار وبلاگ + کسب درآمد

با یک تیر دو نشان بزنید آماروبلاگ + کسب درآمد با ثبت وبلاگ خود در نیازکده هم آمار بازدید وبلاگ تان را منفجر کنید و هم درآمد کسب کنید @ نمایش وبلاگ شما در تمامی وب لاگ های عضو @ تبادل لینک دوطرفه با وبلاگ ها و افزایش رتبه وبلاگ شما در گوگل @ نمایش آمار واقعی بازدید از وبلاگ تان @ دریافت 40% پورسانت بابت آگهی دهندگانی که از طریق شما در نیازکده آگهی دهند @ واریز 10% از درآمد معرفی شدگان شما به درآمد تان @ با قرار دادن کد آمارگیر و آگهی نامه در وبلاگ تان 1000 تومان به درآمد تان اضافه خواهد شد. @ ثبت انواع آگهی های خرید و فروش اتومبیل , ملک , کامپیوتر و سایر موارد + آگهی استخدام و آماده به کار و ... @تمامی این کارها بدون هیچ هزینه ای حتی یک ریال انجام میگیرد فقط با صرف چند دقیقه وقت امکان پذیر است @فرصت را از دست ندهید و هم اکنون ثبت نام کرده و فعالیت خود را شروع کنید بعد از ثبت نام واردمنوی کاربری خود شوید و از قسمت کسب درآمد مراحل دریافت کد را انجام دهید هر مشکلی هم داشتید میتوانید ازطریق پشتیبانی همیشه آنلاین su.niyazkade@yahoo.com یا از وبلاک http://www.niyazkadeh2012.blogfa.com کمک بگیرید برای ثب